KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tuschteckningar 13294202

nr 1329 4202

Stig Claesson Slas

(1928-2008), Sverige

Tuschteckningar, 3 st, Signerad, daterad -85, Sport. Motivet: 19x28 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 25 maj 2020
kl 20:45:36

Stig Claesson Slas

Läs mer om Stig Claesson Slas