KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tuschteckningar 13294202
nr 1329 4202
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Tuschteckningar, 3 st, Signerad, daterad -85, Sport. Motivet: 19x28 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 25 maj 2020
kl 20:45:36
1.000 kr
1.600 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
2.000 kr
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas